CH Konsultatsioonid
Konsultatsioonid on rahvusvaheline raamatupidamisteenust, finantsnõustamist ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte. CHK aitab ettevõtetel siseneda Eesti, Soome, Rootsi ja Leedu turule. Ettevõtte tugevuseks on ekspertteadmised, mis puudutavad nende riikide maksusüsteeme, nõudeid majandusarvestusele, riiklikke regulatsioone ning töö- ja äriseadusi.
Enam kui 10 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel lubab pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust. CHK lisategevuseks on majandustarkvara müük ja kindlustusteenuste vahendamine. Teenused on suunatud ettevõtetele, kes tegutsevad Eestis, Soomes, Rootsis ja Leedus või soovivad nendes riikides äritegevust alustada. Ettevõte on asutatud 2006. aastal. Ettevõtte võtmeisik on asutaja, omanik ja tegevjuht Christer Haimi.
Christer Haimi
Christer Haimil on majandusalane kõrgharidus ja ligi 20-aastane töökogemus, mis peamiselt seotud majandusarvestuse korraldamise ja juhtimisega. Christer Haimi on olnud pikalt tegev avalikus sektoris. Ta on töötanud Maksuametis maksuinspektori ja maksude osakonna juhataja asetäitjana ning olnud SA Ida-Viru Keskhaigla finantsjuht. Töötades Tartu Vangla finantsosakonna juhataja ja direktori asetäitjana, oli ta üks kinnipeetavate rahade arvestamise süsteemi arendajatest. Järgnes Kohtute Raamatupidamiskeskuse töö ümberkorraldamine ja hiljem keskuse ümberkujundamine Riigi Tugiteenuste Keskuseks. Keskuse eesmärgiks oli raamatupidamisteenuse pakkumine kõigile ministeeriumitele. Mitmekülgne töökogemus avalikus sektoris on andnud Christer Haimile põhjalikke teadmisi riigiaparaadi toimimisest ning tugeva kontaktivõrgustiku seoses rahandus- ning õigusvaldkondadega. Kogemusi, mis erinevates riigiasutustes raamatupidamise korraldamisel saadud, rakendab ta nüüd eraettevõtluses. 2006. aastal asutas ta oma ettevõtte CH Konsultatsioonid OÜ ning alates 2012. aastast pühendub täiel määral selle ettevõtte juhtimisele. Christer Haimi on Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse ja nõukoja liige ning kuulub raamatupidamisteenuse toimkonda. Olles kutsetegevuse üks eestvedajaid, panustab ta raamatupidamise eriala arengusse ka riiklikul tasemel.
CHK numbrites

800 rahulolevat klienti

40 pühendunud töötajat

1300 maksudeklaratsiooni kuus

200 ettevõtet on alustanud meiega äri Soomes

5 KG kohvi kulub igas kuus

18000 arvet kuus

1900 palgaarvestust kuus

10000 kirja vahetame klientidega kuus